Možnosti dopravy

Packeta - Doručenie na adresu 4,99

- Objednaný tovar je doručený prostredníctvom kuriérskej služby priamo na adresu, ktorú si v nákupnom procese určíte.

- Tovar bude doručený od 1 až 2 pracovných dní od expedovania zásielky zo skladu. Počas vianočnej sezóny môže byť lehota doručenia zásielky predĺžená podľa vyťaženosti dopravcu.

- V okamihu expedovania Vám dopravca zasiela e-mail alebo textovú správu s informáciami o balíku. Pokiaľ zmeškáte prvý pokus o doručenie, máte k dispozícii viac možností. Je potrebné po obdržaní e-mailu alebo textovej správy s odkazom postupovať podľa pokynov kuriérskej spoločnosti. Počas expedovania je možné si balík sledovať, stačí podacie číslo uviesť v tomto odkaze: Sledovanie zásielky

- Balíky zasielané na dobierku sa uhrádzajú priamo vodičovi dodávky. 

 

Packeta - výdajné miesto a Z-BOX 2,99 €

- Doručenie tovaru na výdajné miesta preferuje podľa štatistík až 98% zákazníkov. Môžete si tak zásielku vyzdvihnúť v čase, ktorý vám najviac vyhovuje na mieste vám najbližšie a nemusíte sa prispôsobovať kuriérovi.

- Pri zvolení spôsobu doručenia Packeta - výdajné miesto si svoju objednávku môžete vyzdvihnúť na Vami vybranom výdajnom mieste siete Packeta: https://www.packeta.sk/pobocky

- až 80% zásielok dorazí na výdajné miesto už do druhého pracovného dňa. Dobu doručenia dopravca síce negarantuje, no robí maximum pre to, aby bola vaša zásielka doručená čo najskôr.

- V okamihu expedície zásielky vám na e-mail príde tzv. Expedičný email s fakturáciou a s možnosťou sledovania svojej zásielky pomocou čísla zásielky tu: https://tracking.packeta.com/sk/tracking/search

- Po doručení na vybrané výdajné miesto budete informovaný SMS a e-mailom o možnosti vyzdvihnutia, kde nájdete heslo, ktoré budete pri preberaní potrebovať.

- Zásielka bude dostupná na výdajnom mieste max 7 kalendárnych dní, následne sa k nám vráti ako neprebratá tzv. vratka. Z toho dôvodu vás prosíme o sledovanie doby na vyzdvihnutie.

- V prípade, že si zásielku nestihnete vyzdvihnúť, dajte vedieť priamo dopravcovi a on vám úložnú lehotu zadarmo predĺži až na 21 dní. Počas vianočnej sezóny môže byť úložná lehota zásielky a možnosť jej predĺženia dočasne skrátená.